فروشگاه اینترنتی دست به کالا

چگونه خرید ویپ با مخالفت های زیاد در نهایت به بازار عرضه شد؟ (تاریخچه)

خرید ویپ در ایران رفته رفته به سمت اوج گرفتن و زیاد شدن مشتری هایی است که نیاز خود را به این سری از دستگاه ها نشان میدهد، در این مطلب به طور کامل به سوالاتی که شاید در ذهن شما پیش آمده باشد جواب خواهیم داد.

تاریخچه ویپ به چه زمانی بر میگردد؟
Vaping یک روند مدرن است ، اما حتی تاج های جدید ریشه در تاریخ باستان دارند. مصر باستان به دلیل تکنیک های تبخیر خود ، مانند استفاده از سنگ های داغ برای گیاهان گیاهان دارویی شناخته شده است. هزاران سال پیش اولین شیشه به هند معرفی شد. تمام این تکنیک ها منجر به اختراع اراضی فعلی شده است که امروزه آنها را می شناسیم.

چه کسی سیگار الکترونیکی معاصر را اختراع کرده است؟
تاریخ مدرن vaping ریشه در دوران باستان دارد. اولین کسی که ایده سیگار الکترونیکی را به وجود آورد ، جوزف رابینسون در سال ۱۹۲۷ است. با این حال ، در سال ۱۹۶۳ بود که هربرت گیلبرت  “سیگار بدون دود و جایگزین دود که بخار است” او باعث پیروزی محبوبیت شد. شرکت چینی هون لیک اولین ویپ مدرن را در اواسط دهه ۲۰۰۰ میلادی ساخت.

تاریخچه Vaping: تعریف و حقایق
یکی از داروهای پرطرفدار ، قابل تحمل اجتماعی و مورد علاقه مردم ، نیکوتین است . به این ترتیب ، مردم روشهای مختلفی برای مصرف آن امتحان کرده اند. آنها سعی کردند آن را سیگار بکشند ، آن را برافروخته ، جویدن آن را انجام دهند یا آن را روی پوست خود بمالند. این نباید شما را شگفت زده کند که در مورد افرادی که سعی در تزریق نیکوتین دارند می شنوید مهم نیست که چه میزان مرگبار باشد. نیکوتین را در تنباکو می توانید پیدا کنید. و غالباً آنها در هنگام نوشیدن الکل ، تنباکو را با مواد دیگری مانند ماری جوانا مخلوط کرده و مصرف می کنند
(هشدار نیکوتین محصولی به شدت اعتیاد اور است)

سیگار یا ویپ نظر شما چیست؟

بسیاری از دستگاه ها برای ارضای وسواس مردم از نیکوتین اختراع شده اند: قلیان ، سیگار ، پیپ و غیره. با این حال ، ما در یک جامعه فنی زندگی می کنیم. به همین دلیل است که به تازگی ، بخارپزها با تنوع سلیقه ها و فرم های خود به یک روند جالب تبدیل شده اند.

تبخیر پیشینه طولانی دارد. هیرودوت توضیح می دهد ، در مصر (قرن ۵ قبل از میلاد) مردم در حال گرم کردن گیاهان و روغنها بر روی سنگهای داغ بودند تا گلدان خود را از بین ببرند. مربی سیسرو عنوان “پدر تاریخ” را به او داد. بنابراین ، شاید ما باید در مورد خاستگاه کهن vaping به او اعتماد کنیم.

نکته : حتما بخوانید   ۵ ویپ برتر سال ۹۸

سپس ، بیش از ۱۵۰۰ سال پیش ، ایرفان شیخ اولین شیشه را اختراع کرد. این اتفاق در یکی دیگر از مناطق باستانی جهان در آنچه اکنون افغانستان است اتفاق افتاد. بعدها سلسله او این شیوه استعمال سیگار را در هند معرفی کرد.

خرید ویپ

روند سیگار الکترونیکی ، پاد ماد ها ، جویس ها از چه زمانی آغاز شد؟
برای بسیاری ناشناخته است ، در سال ۱۹۲۷ جوزف رابینسون با ایده سیگار الکترونیکی روبرو شد.

هربرت A. گیلبرت ، با این حال ، این نام دیگری است که ما با vaping ارتباط داریم. این هربرت A. گیلبرت بود که در سال ۱۹۶۳ ، که داده های تاریخی می گویند ، با این ایده از تبخیر درآمد. و در سال ۱۹۶۵ او این اختراع را ثبت کرد.
آیا می تواند تاریخ را تغییر داده و زندگی را نجات دهد؟ خوب ، ما نمی توانیم بگوییم زیرا ، متأسفانه ، هیچ کس از “سیگار بدون دود” پس از آن نمی دانست.

در دهه ۸۰ فیل ری و عادی جیکوبسون بیشتر در جهت تجاری سازی ایده سیگارهای الکترونیکی کار می کردند.

با این حال ، در دهه ۹۰ FDA اجازه نمی داد شرکت های دخانیات سیگار الکترونیکی را به بازار معرفی کنند.

در اروپا ، vaping نیز رایج بود ، و در دهه ۹۰ “Eagle” بیل آماتو بخار کنسرو را اختراع کرد. البته محل آمستردام بود. به اندازه کافی جالب ، آنها از سال ۲۰۰۰ ، بخارگر ثابت و رومیزی آتشفشان آلمانی ، از ایده های انقلابی او استفاده کردند.

تاریخ مدرن Vaping


تمام این وقایع منجر به اختراع ویپ ها شد که امروزه آنها را می شناسیم. در دهه ۲۰۰۰ بود که داروساز چینی هون لیک اولین سیگار الکترونیکی را ساخت. در سال ۲۰۰۶ کارفرمای او گروه Ruyan ، که اکنون Dragonite بین المللی است ، به وی کمک کرد تا اختراع خود را به جهان (برای اولین بار به اروپا) معرفی کند. ممکن است کسی از او انگیزه وی را بپرسد؟
این واقعیت که پدرش به دلیل استعمال سیگار بر اثر سرطان ریه درگذشت ، پاسخ غم انگیز است.

اولین ای سیگارت

اولین e-cig در ایالات متحده در سال ۲۰۰۷ ظاهر شد و به یک روند بسیار محبوب در بین مردم تبدیل شده است. از آن زمان تاکنون ،  بخار اصلاحات بسیاری را پشت سر گذاشته است. باید از این دو برادر از انگلیس ، عمر و طارق شیخ نام ببریم. آنها می گویند سیگارهای الکترونیکی مشتری پسند تر می گویند. آنها نقشه ساز را اختراع کردند.

نکته : حتما بخوانید   ۱۸ روش برای ترک سیگار

نحوه کار با ویپ های مدرن :
تعداد کمی از عناصر اصلی بخارسازها وجود دارد که هنگام انتخاب ویپ باید با آنها آشنا شوید.

باتری ویپ :

باتری اصلی ترین مؤلفه ای است که باعث می شود نام تمام بخارات هایی که می شناسیم ، الکترونیکی باشد. می توانید با فشار دادن یک دکمه (دستی) یا با استنشاق (به صورت خودکار) آن را فعال کنید. یک چراغ در آن وجود دارد که باتری را روشن می کند. توجه داشته باشید که موارد انفجار در vape وجود دارد. بنابراین ، خود را با راه های استفاده و نگهداری مناسب آشنا کنید.
در اخر اینکه قیمت های مختلفی وجود دارد برای خرید اینگونه دستگاه ها که با توجه به نیاز خود و مشاوره صحیح میتوانید بهترین دستگاه که برای شما بهترین است سفارش دهید.

تانک ( ATOMIZER )


اتمایزرها را به باتری وصل کردند. آنها مایع موجود در ویپ را تبخیر می کنند. این کار را با گرم کردن آن انجام می دهد. هنگامی که به اندازه کافی گرم است ، دستگاه بخار ایجاد می کند و از این طریق ضربه نیکوتین را برای شما ارسال می کند. این یکی از اصلی ترین دلایلی است که مردم به آن رجوع می کنند. اتومایزر با سیم پیچ کار می کند که باتری این کار را انجام می دهد. فقط این را می گویم که اتومایزر (هنگامی که هیچ کلومایزر یا ترکیب کننده وجود ندارد) فرآیند “قطره” را طی می کند. این به شما فرصتی می دهد تا طعم ناب طعمی را که انتخاب کرده اید حس کنید. این نتیجه همانطور که از نام آن پیداست ، مایع حاصل از مخزن است که مستقیماً روی اتمیزر فرو می رود. نکته خوب این است که اتومایزه کننده ها طراحی ساده ای دارند. با این حال ، یکی از نکات منفی اتمایزرها این است که شما باید آنها را مجدداً دوباره پر کنید.

گاهی اوقات اجزای دیگری نیز بین atomizer و مخزن وجود دارد. اما بیایید مختصراً بر تفاوت بین atomizer ، کلرومایزرها و کارتم سازها تمرکز کنیم.

Cartomizer
مستقیماً به باتری وصل می شود و جویس مورد نظر شما را گرم می کند. این کار را انجام می دهد تا زمانی که به دمای کاملی که بخار ایجاد می کند ، دقیقاً مثل یک دستگاه اتمی ساز برسد. علاوه بر این ، در اطراف کویل گرمایش چند منظوره وجود دارد که مدت زمان طولانی تر از بخار را امکان پذیر می کند. این مهمترین مزیت در مقایسه با اتمیزه کننده ها است.

نکته : حتما بخوانید   ویپ چیست و چجوری کار میکند؟

پاک کننده ها


اگر اولین بار برای شما باشد ، کلیروایزر عالی است. آنها جدیدترین بازار هستند و به شما این امکان را می دهند که آنچه را که از آن بدگویی می کنید کنترل کنید. این بسیار عالی است زیرا می توانید مقدار مایع موجود در مخزن را ببینید زیرا شفاف هستند. برخی از مزایای آنها این است که چرخه عمر طولانی تری دارند. علاوه بر این ، ساختار  آنها تجربه طعم بهتری را ارائه می دهد. با این حال ، جای تعجب نیست که آنها گرانتر هستند.

کارتریج و مخازن


این ظروف هستند که مایع نیکوتین شما را در خود نگه می دارند (مگر اینکه گزینه عاری از نیکوتین را انتخاب کنید). به یاد داشته باشید که نیکوتین خالص می تواند کشنده باشد. به همین دلیل همیشه ویپ و پادسیستم خود را از بچه ها و حیوانات خانگی دور نگه دارید. ایجویس یا سالت نیکوتین با سلیقه های مختلفی همراه است. به غیر از نیکوتین و طعم دهنده ها ، پروپیلن گلیکول (PG) و / یا گلیسیرین گیاهی (VG) وجود دارد . هر دو جوانب مثبت و منفی خود را دارند. با این حال ، اگر می خواهید از عوارض جانبی رایج مانند خشکی و گلو دهان خودداری کنید ، بهتر است به دنبال VG باشید.

آینده Vaping

انواع مختلفی از vaping وجود دارد ، و ما حتی می توانیم ادعا کنیم که vaping افراد را با هم جمع می کند. می توانید آن را در شبانه روز با دوستان خود استفاده کنید یا با افراد سیگاری سابق در انجمن های آنلاین در مورد آن صحبت کنید.

علاوه بر این ، طعم های مختلف موجود در بازار باعث می شود که vaping لذت بخش شود. همچنین کیت های قابل شارژ و قابل شارژ مجدد می تواند در دراز مدت صرفه جویی زیادی داشته باشد.

در ادامه میخوانیم

از طرف دیگر ، بسیاری از مطالعات برخی از عوارض جانبی منفی تبخیر را نشان می دهند . آنها شامل خشکی دهان ، سرگیجه و تجمع برخی از مواد سمی هستند که می توانند باعث سرطان شوند که این موضوع در مورد جویس های فیک و جعلی صدق میکند.

بسیاری از کشورها در حال حاضر محدودیت های سختی را در مورد vaping اعمال کرده اند. با وجود این ، هنوز آینده ای طولانی در انتظار بخار های ویپ هستند است.

منبع :

https://vapingdaily.com/what-is-vaping/vaping-history/

همیشه خود را با محصولاتی که انتخاب می کنید آشنا باشید و از مناطقی که می توانید از آن استفاده کنید ، آگاه باشید.

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
دیدگاه‌ها ۰

*
*

چهارده + 13 =