فروشگاه اینترنتی دست به کالا

چه شارژری مناسب ویپ است؟

شارژ کردن ویپ

چه شارژری برای ویپ مناسب است؟

آیا می توانم ویپ خود را با یک شارژر تلفن شارژ کنم؟

سوالات زیادی از مشتریان دریافت می کنیم که از چگونگی استفاده از ویپ های خود مطمئن نیستند ، بنابراین در اینجا یک راهنمای سریع شرح داده شده است که هنگام معرفی شارژ vape شما چه کاری را انجام می دهد و نمی دانید. امروزه بیشتر از طریق بسیاری از منابع شارژ می شوند ، با این وجود همیشه به دلیل خطر احتمالی مرتبط با باتری های لیتیوم یونی معیوب ، بهتر است تا حد امکان ایمن باشید.

امروزه بیشتر ویپ ها دارای مدارهای پیچیده تنظیم شارژ داخلی هستند تا از شارژ بیشتر باتری جلوگیری کنند. بیشتر خروجی های USB برای شارژ کردن vape شما ، به ویژه خروجی های USB از رایانه ها ، تلویزیون ها ، کنسول های بازی یا شارژرهای ماشین مناسب هستند. این منابع در تنظیم ولتاژ تأمین شده و محدود کردن جریانی که توسط ویپ قابل جذب است ، خوب هستند.

بزرگترین دلیل نگرانی در مورد شارژ از طریق آداپتور دیواری USB ، شارژر با کیفیت پایین است. شارژرهای ارزان قیمت تلفن معمولاً با طیف کاملی از مدارهای محافظتی که باعث حفظ امنیت شما می شوند ، طراحی نشده اند. یک شارژر USB را از فروشگاه معتبر لوازم الکترونیکی خریداری کنید تا ایمن باشد.

ما توصیه می کنیم از اتصال شارژرهایی که کابل USB در خود شارژر ثابت است استفاده کنید . اگر شارژر تلفنی دارید که می توانید از آن برای وصل کردن کابل USB خود استفاده کنید ، این امن ترین گزینه است. همیشه بهتر است از همان کابل موجود در دستگاه خود برای شارژ vape خود استفاده کنید.

بیشتر شارژرهای تلفن خوب هستند ، با این حال برخی از شارژرهای تلفن که کابل را نمی توان از شارژر جدا کرد ، به طور خاص برای محصولی که با آنها وارد شده اند طراحی شده اند. هزاران شارژر تلفن مختلف در آنجا وجود دارد ، بنابراین مشخص بودن آن دشوار است. برای بهترین عمر باتری ، از یک شارژر دیواری USB استفاده کنید که قادر به تحویل بیش از ۲A نیست.

انواع باتری ویپ :

در حالی که باتری های لیتیوم یونی (Li-Ion) (مانند باتری های ۱۸۶۵۰ ، ۲۰۷۰۰ ، ۲۱۷۰۰ و ۲۶۶۵۰) حافظه را مانند باتری های قدیمی نیکل – کادمیوم حفظ نمی کنند ، بهتر است مدت طولانی ویپ خود را روی شارژر نگذارید.
به طور مرتب مرتباً این امر می تواند بر طول عمر باتری شما تأثیر بگذارد.

ما توصیه می کنیم برای هر نوع مخروط با باتری قابل جابجایی از یک شارژر باتری اختصاصی استفاده کنید ، زیرا آنها دارای مدارهای محافظ اختصاصی برای جلوگیری از شارژ بیشتر باتری های شما هستند و برای اطمینان از بهترین طول عمر ، باتری های شما را به شکلی شارژ می کنند.

اجازه ندهید که باتری های لیتیوم یون پایین تر از ۳٫۲ ولت قرار بگیرند ، یا شارژ آن بالاتر از ۴٫۲ ولت باشد. انجام این کار ممکن است به باتری شما آسیب برساند و در صورت عدم مراقبت می تواند خطرناک باشد.

اگر نمی توانید باتری خود را از vape خود جدا کنید ، ممکن است باتری لیتیوم پلیمر (Li-Po) داشته باشید (رایج در دستگاه های باتری داخلی کوچکتر) و توصیه می کنیم که مدت طولانی بدون استفاده باتری خود را در شارژر رها نکنید.
بهترین عمر باتری ۱۸ ماه میباشد.

اگر مرطوب و یا در مایعات الکترونیکی پوشانده شده است ، ویپ خود را شارژ نکنید. این احتمال قوس الکتریکی و مدارهای کوتاه را در دستگاه شما افزایش می دهد که می تواند به ویپ / باتری شما آسیب برساند. باتری خود را در محیط گرم (مانند ماشین داغ) یا در محیط با رطوبت زیاد شارژ نکنید (به عنوان مثال در فضای بیرون باران).

خلاصه

هرگز به آداپتور دیواری USB با کیفیت پایین اعتماد نکنید ، این موارد می تواند خطرناک باشد.

از کابل شارژر تلفن در آداپتور دیواری استفاده نکنید و از شارژر تلفن خودداری کنید.

مدت طولانی و بدون استفاده ویپ را شارژ نکنید

از درگاه USB از لپ تاپ ، رایانه شخصی ، تلویزیون ، پخش کننده DVD ، استریو ، کنسول بازی یا شارژر ماشین استفاده کنید

یک شارژر vape یا باتری را بدون مراقبت نگذارید

vape خود را در یک محیط با رطوبت بالا شارژ نکنید

ویپ خود را در یک محیط گرم شارژ نکنید

اگر مرطوب یا اشباع شده در مایعات الکترونیکی است ، ویپ خود را شارژ نکنید

اگر در حین شارژ هوا بسیار گرم است ، به شارژ vape خود ادامه ندهید

منبع : https://vapourium.nz/blogs/vaping-101/can-i-charge-my-vape-with-a-phone-chargerمیتونیم با شارژر موبایل ویپ شارژ کنیم؟

Summary
Review Date
Reviewed Item
5 ستاره
Author Rating
51star1star1star1star1star
دیدگاه‌ها ۰

*
*

15 + شش =